O Nas

          Beta Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz gmin ościennych.

           Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i zdobyta wiedza pozwalają nam na profesjonalną obsługę Klientów w zakresie wszelkich transakcji na rynku nieruchomości, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo oraz sprawną realizację transakcji.

           Beta Nieruchomości oferuje możliwie najszerszy zakres usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wraz z usługami towarzyszącymi takimi jak: remonty, przeprowadzki, aranżacja mieszkań, lokali, domów oraz ogrodów. Obsługujemy wszystkie rodzaje transakcji włącznie z przeprowadzaniem zamian.

           Z uwagą monitorujemy najnowsze trendy na lokalnym i ogólnokrajowym rynku nieruchomości, stale wdrażając nowe rozwiązania i udogodnienia dla naszych Klientów.

           Bogata oferta Beta Nieruchomości obejmuje nieruchomości takie jak mieszkania, domy, działki lokale biurowe i handlowo-usługowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz innego rodzaju obiekty.  Wszystkie nieruchomości, są skrupulatnie sprawdzane pod kątem prawnym już na etapie przyjmowania oferty. Dzięki takiej procedurze możemy zagwarantować naszym Klientom bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

           Największą satysfakcję z wykonywanej pracy stanowi dla nas zadowolony Klient, który wraca do nas ponownie.  

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: