Gorzów Wielkopolski

ul. Śląska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
95 000 PLN
Cena za m2
4 130,43 PLN
Powierzchnia
23 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
150 PLN
Dostępne od
2020-01-16
Numer oferty
24/6305/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni ok 23 mkw położona na 4 piętrze w niskim bloku.

Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju. W salonie znajduje się wnęka idealna pod szafę w zabudowie.


Możliwe jest usunięcie ścianki działowej i połączenie salonu z kuchnią dzięki czemu można uzyskać dużą przestrzeń dzienną, w której spędza się większą część dnia.

Do mieszkania przynależy piwnica.


Mieszkanie z centralnym ogrzewaniem !!!


Opłaty eksploatacyjne tylko 150 zł. miesięcznie z zaliczką na ogrzewanie.

Możliwość skorzystania z promocyjnej ceny na aranżację wnętrza przez projektanta.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Bar, Komenda policji, Plac zabaw, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Szkoła, Park, Restauracja, Zabudowa niska, Żłobek, Centrum handlowe, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Beta Nieruchomości

Telefon:
501 608 703
E-mail:
biuro@nieruchomosci-beta.pl

 Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Beta Nieruchomości i wykorzystane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. RODO art.6 ust 1 lit. b. Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności Beta Nieruchomości i akceptuję jej warunki.

Polityka ochrony danych osobowych.

Od 25 maja 2018 roku weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO mamy obowiązek poinformować Państwa o polityce prywatności jaka obowiązuje w naszej firmie.

Politykę prywatności w naszym biurze stosuje się do danych osobowych przetwarzanych metodą tradycyjną (papierową) oraz w systemie informatycznym, danych osobowych zapisanych na zewnętrznych nośnikach informacji oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczących wdrożonych zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych.

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Beta Nieruchomości oraz inne osoby mające dostęp do danych osobowych.… czytaj więcej